yourhair.co.il

הסרת שיער - היזהרו מפרסומות


בעבר מכוני יופי רבים נהגו להבטיח הסרת שיער לצמיתות באמצעות טיפולי לייזר. בעקבות תקנות חדשות של משרד הבריאות ובשל הקושי המשפטי לבחון מהו שיער המוסר לצמיתות, מכוני היופי קיבלו הנחיה שלא לצאת בהבטחות מסוג זה


החלום על עור נקי משיערות הפך עבור רבים לסיוט כשהם מצאו עצמם מצולקים בצורה שלא ניתנת לריפוי לאחר שנגרמה להם עוגמת נפש רבה.

למרבה הצער, רבים הם המקרים בהם לקוחות תמימים נאלצים לתבוע מכוני הסרת שיער בשל הבטחות כוזבות, טיפול כושל או במקרים הקיוניים גם גרימת נזק בלתי הפיך לעור.

הפעם ננסה להכיר את הצד הפחות נעים של הסרות השיער, את ההיבט המשפטי שלהן, והחשוב מכל- כיצד ניתן להישמר ממקרים אלו.


הפער בין הפרסום למציאות

עם הגעתנו לפתחו של מכון הסרת שיער, חשוב שנשכח מכל הפרסומות של אותו מכון המבטיחות עור נקי משיער אלא נתרכז בסעיפי החוזה.

דעו שתמיד ישנם פערים בין מה שהמכון מפרסם לבין מה שהוא מוכן להתחייב לו חוזית, ולמעשה, מרבית מכוני היופי שמתמחים בביצוע הורדת שיער נוהגים להציג סייגים רבים בדפי החוזה כדי להימנע מתביעות של לקוחות לא מרוצים.

זכרו שאתם חותמים על חוזה שנוגע לבריאות ולמראה גופכם, ולכן כל החלטה שתבצעו כאן היא החלטה שלא תאפשר לכם דרך מילוט לאחר ביצוע המעשה.

תמיד תבקשו לקבל העתק של החוזה כמה ימים לפני תחילת הטיפול על מנת שתוכלו לעיין בו בניחותא בביתכם ולא תרגישו לחץ לחתום עליו. חשוב תמיד לשמור העתק מסודר של החוזה, שיהיה אצלכם, למקרה הצורך.


הבינו את החוזה היטב

משרד הבריאות אמנם הורה למכוני היופי שלא להבטיח הבטחות שווא לגבי הסרת שיער לצמיתות, שהרי עובדתית 85%-90% מהשיער המוסר יצמח שוב עקב שינויים הורמונליים בגוף, אך הרגולציה הזו לא מונעת ממכונים אלה לפרסם הבטחות שקריות למרות הכל.

כשאתם מעיינים בחוזה, וודאו שאתם מבינים היטב מהו ייעודו של הטיפול ועל מה בדיוק מוכן להתחייב מכון הסרת השיער שבו בחרתם.

בדרך כלל, לצד כל מונח שמשמעותו אינה ברורה, כמו 'הסרת שיער לצמיתות', תוכלו למצוא מילון מונחים שמפרש בדיוק מה זה אומר. תופתעו לגלות שמכונים להסרת שיער מגדירים הסרה לצמיתות בתור דילול השיער לכדי מצב פלומתי ולא באמת הסרה מוחלטת, כפי שניתן לצפות.

חשוב גם לבדוק האם המכון מתחייב לסיכויי הצלחה קונקרטיים במסגרת ביצוע הטיפול או שמא הוא מתחייב לעשות כמיטב יכולתו.

מומלץ לבדוק מה קורה עם הכסף שלכם מבחינה חוזית במידה והטיפול לא צלח ומה בדיוק מבדיל בין טיפול מוצלח לטיפול כושל.

ישנם מכוני טיפול שמציעים טיפולים נוספים ללא עלות במידה והשיער לא מוסר בקצב שמוגדר מראש- זו דוגמא להתנהלות חוזית תקינה מצד המכון המטפל.

חשוב לבדוק האם קיימים איסורים או הגבלות לגבי ביצוע הורדת שיער. אתם עשויים לגלות בחוזים מסויימים סעיפים שבהם כתוב במפורש שהסרת שיער אינה מתאימה לבעלי עור כהה או דק מאוד. במידה ותחתמו על סעיף כזה שלא במודע הרי שמבחינה חוקית הסכמתם לו והייתם מודעים למשמעותו.

במידה ומופיעים סייגים כאלה חשוב להקפיד שהם אינם חלים עליכם, שהרי אם כן, אתם לא רק מסתכנים בכשלון הטיפול אלא גם בהתנערות מצדו של המכון המטפל.
 

תביעות בנושאי הסרת שיער

מכון הסרת שיער חשוף כל העת לתביעות ותלונות. הסיבה לכך יכולה לנבוע מהבנה לא נכונה של החוזה, מחוסר יכולתו של המכון לעמוד בציפיות ובפעמים רבות מהתנערות מאחריות מצדו של המכון המטפל. לאחרונה נרקמות יותר ויותר תביעות ייצוגיות מצדם של מטופלים מאוכזבים שמתאגדים יחדיו בפורומים באינטרנט ומחליטים לפעול במשותף.

ברוב המקרים, התביעות מתייחסות לכשלון בהסרת השיער לאחר כמות הטיפולים שנרכשו ובחוסר נכונות מצד המכון להציע טיפולים נוספים ללא עלות. במקרים קיצוניים יותר, הוגשו תביעות בגין צמיחה מחודשת ופראית יותר של שיער עודף ואפילו הופעת צלקות או כוויות לאחר הטיפול.


למרות כל הנאמר, אין סיבה לחשוש מקבלת טיפולי הסרת שיער. הקפידו לבחור מכון הסרת שיער על סמך המלצות וודאו שאתם קוראים ומבינים היטב את כל סעיפי החוזה, וכך תוכלו ליהנות מטיפול בטוח וחף מדאגות
09/10/2011    yourhair.co.il
פורום הסרת שיער

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר yourhair.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 yourhair.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הסרת שיער מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסרת שיער
מעוניינים בהסרת שיער ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות מהמומחים בתחום
אנחנו עובדים עם מכוני הסרת שיער אמינים ומומלצים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!