yourhair.co.il

הסרת שיער - איך תעדיפו את הסרת השיער שלכם?
מי לא זוכר את אותו פרק קומי ב'חברים', שבו מוניקה רכשה מערוץ הקניות רצועות שעווה שהבטיחו הסרה ללא כאבים. מה שמוניקה ופיבי גילו על עורן (תרתי משמע) הוא שההסרה כזו כואבת ועוד איך.
למרבה המזל, תחום הסרת השיער עבר כברת דרך משמעותית מאז שנות ה-90' וכיום ניתן למצוא שיטות אלטרנטיביות כואבות פחותמי שרצה לבצע הורדת שיער מהגוף או מהפנים לא נדרש להתלבט משמעותית, שכן עיקר האפשרויות שעמדו בפניו היו השעווה או סכין הגילוח הותיק והנאמן. אלא שכיום, שוק הסרות השיער התפתח כל כך משמעותית, עד שלעתים המבחר אף עשוי לבלבל. כדי לעשות סדר בדברים, החלטנו לחבר עבורכם את המאמר הבא ולעזור לכם לבחור טיפול הסרת שיער שהכי מתאים למה שאתם צריכים.


הסרת שיער בלייזר

השיטה הזו היא בוודאי המוכרת ביותר היות והיא הספיקה לצבור ותק ביחס ליתר השיטות שיסקרו בהמשך והיא התחילה להתפתח לקראת סוף שנות ה-90'. הסרת שיער בלייזר מבוססת על שימוש בקרני לייזר שנועדו להחליש את השערה ע"י הרס שורשה ובאמצעות חימומה. בתחילה מורחים ג'ל על האזור שמעוניינים להסיר ואז עוברים עליו באמצעות מכשיר היוצר פולסים, שתפקידם להתביית על הפיגמנט המעניק צבע לעור ונמצא בשערה עצמה.

הסרת שיער בלייזר אינה תופסת לצמיתות ולמעשה גם לא ניתן להתחייב להסרה מוחלטת אלא לצמצום או דילול הופעת השיערות. כדי להשיג תוצאות אופטימליות יש צורך ב-8-12 טיפולים, כאשר קהל היעד האולטימטיבי לטיפול הם מטופלים בעלי עור בהיר ושיער גוף כהה. הסרת שיער בלייזר מכל הגוף עולה בממוצע כ-15,000 ש"ח, מדובר בטיפול שנחשב יקר יחסית לשאר האלטרנטיבות הקיימות. בנוסף, לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש.

הסרת שיער אינפרא אדום

הסרת שיער אינפרא אדום מבוססת על זיהוי הפיגמנט המצוי סביב כל שיערה. בשל כך, מדובר בשיטה שנחשבת למדוייקת יותר ביחס להסרת שיער באמצעות קרן לייזר. גם הפעם הקרן פועלת בפולסים, אך השוני הוא שהיא פוגעת אך ורק בפיגמנט של השיער ולא באזורים נוספים. הסרת שיער אינפרא אדום נחשבת לפחות מסוכנת, היות והיא ממוקדת יותר ולכן הסיכויים לסבול מזיהום או כוויות קטנים ביחס להסרת שיער בלייזר.

יתרון נוסף הוא שכל המטופלים הם מתמודדים ראויים לטיפול, היות וצבע העור או צבע השיער אינם מהווים פקטור המסוגל להשפיע על מידת הצלחתו. גם הסרת שיער באינפרא אדום דורשת טיפולים חוזרים, אלא שברוב המקרים הם קצרים ומהירים מאוד. הסרת שיער באינפרא אדום זולה יותר, והמחירים נעים בין 180 ש"ח ל-450 ש"ח פר כל טיפול, בהתאם לאזור שממנו מעוניינים להסיר את השערות.


הסרת שיער באמצעות אפילציה

הסרת שיער זו מתבצעת בעיקר אצל קוסמטיקאיות אך ישנם גם מכשירים המיועדים לשימוש אישי. השיטה הזו נחשבת לחודרנית ביותר ביחס ליתר השיטות הקיימות, ולכן הסיכוי לזיהומים או כוויות הם הגבוהים ביותר. הטיפול מבוסס על החדרת מחט חשמלית אל השערה שרוצים להסיר, אשר באמצעות פעולת חימום שאורכת מספר שניות, הורסת המחט את כלי הדם של השערה.

בעקבות זאת סביר שתראו נקודות דם קטנות באזור השיערות שהוסרו. אפילציה ידועה כשיטה לא נעימה שמעקצצת את האזור ולכן מסיבה זו ומחשש לגירוי, הטיפולים מוקצבים לפרקי זמן של כמה דקות, מה שמצריך את המטופלים לשוב פעמים נוספות לצורך השלמת הטיפול. עם זאת, המרווח בין הטיפולים הוא קטן משמעותית ביחס למרווח בין טיפולי לייזר. עלות מחיר טיפול עומדת על כ-70 ש"ח בלבד, כאשר מכשיר פרטי יעלה בסביבות ה-2000 ש"ח ומעלה.


הסרת שיער SHR

שיטה זו מבוססת על החדרת אנרגיה אופטית דרך האפידרמיס וספיגתה בדרמיס תוך כדי חימום מבוקר של השיערות שמעוניינים להסיר. שיטה זו נחשבת כשיטה נטולת כאבים ונטולת סיכונים לרבות כוויות, צלקות או זיהומים.  גם הסרת שיער בשיטת SHR דורשת טיפולים חוזרים, אלא שמטפלים מספרים שכבר בטיפול הראשוני ניתן להסיר כ-80% מהשיער. בדרך כלל כמות הטיפולים הנדרשת היא כ-8-10, כאשר בין טיפול לטיפול יש להמתין עד שלושה חודשים- תקופה ארוכה יחסית. גם שיטה זו נחשבת יקרה יחסית, כאשר עבור הסרת שיער בכל חלקי הגוף תצטרכו להיפרד מ-12,000 ש"ח.


הסרת שיער 4mp

שיטת הסרת שיער 4mp נחשבת למילה האחרונה בעולם הסרות השיער. היא מבוססת על שימוש בפולסים של אור, כאשר החידוש הוא הפעם בדמותן של ידיות בעלות אורכים משתנים, אשר ניתן להתאים לשיער ולמצב העור. יתרון נוסף של השיטה הזו הוא שאין איסור לחשוף את העור לשמש או להשתזף בסיום הטיפול והוא נחשב למהיר ב-30% מיתר שיטות הטיפול הקיימות. טכנולוגיה המבוססת על הבזקי עור נחשבת לרגישה יותר ביחס להבזקי חום ולכן קטנים הסיכויים להתפתחות כוויות או זיהומים. הסרת שיער בשיטת mp4 עולה בדומה להסרת שיער בלייזר ו-SHRאלא שבגלל שאין צורך בכמות טיפולים גדולה כל כך, הסכום הסופי יוצא משתלם יותר.


  שיטת טיפול כמות טיפולים תופעות לוואי הפרשים בין טיפולים מחיר
לייזר מבוססת על חום, באמצעות קרן לייזר 8-12 כוויות, צלקות, זיהומים, יש להימנע מחשיפה לשמש חודש- שלושה חודשים 15,000 ש"ח
אינפרא פולסים הפוגעים בפיגמנט השיערה טיפולים חוזרים קצרים ומהירים סיכון קטן לתופעות לוואי הפרשים קטנים 180-450 ש"ח לטיפול
אפילציה מחט שהורסת את כלי הדם של השערה משתנה ממטופל למטופל כוויות, צלקות, זיהומים, יש להימנע מחשיפה לשמש טיפולים באורך 15-45 דקות כל כמה שבועות 70 ש"ח לטיפול
SHR אנרגטיה אופטית החודרת מבעת לשכבת העור העליונה 8-10 ללא תופעות לוואי חודש- שלושה חודשים 12,000 ש"ח
Mp4 פולסים של אור, מכשיר בעל ידיות משתנות 30% פחות טיפולים ללא תופעות לוואי, ניתן להשתזף הפרשים קטנים 180-450 ש"ח לטיפול
 
 
מי שלא מרגישה בנוח עם השיטות שהוזכרו, יכולה להיעזר בשיטה הותיקה והמוכרת- שעווה. שיטה זו נחשבת קצרת מועד ביחס ליתר השיטות ועם זאת היא הזולה ביותר וניתן לבצע אותה בנוחיות של הבית. עם זאת, דרושה מיומנות כדי לבצע שעווה ולכן כדאי לקרוא מדריכים בנושא לפני ההתנסות הראשונה14/11/2011    המאמר עודכן בתאריך 20/02/2017    yourhair.co.il
פורום הסרת שיער

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר yourhair.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 yourhair.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הסרת שיער מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסרת שיער
מעוניינים בהסרת שיער ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות מהמומחים בתחום
אנחנו עובדים עם מכוני הסרת שיער אמינים ומומלצים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!