yourhair.co.il
כניסה למנהלים

מנהלי הפורום

כרמית דהן
כרמית דהן

שמי כרמית דהן, מדריכה קלינית וקוסמטיקאית פרא-רפואית. עוסקת בתחום מזה 16 שנים. מחלוצות טכנולוגיות הסרות שיער

כתוב נושא חדש
הודעה / מחבר
תאריך / שעה
20/07/2021 08:29

 נתחיל מהקל ונעבר אל החמור מאוד

1 אין דבר כזה הסרת שיער לצמיתות במקרה הטוב תחזור כול חצי שנה לעוד טיפול כי השיער חוזר
2 בהמון מקרים טיפול לא עובד ואפילו המצב מחמיר אבל את הבוכטה כסף כבר שלמתם
3 גוון העור בחלק מהמקרים משתנה וישנם מקרים של צלקות
4 והחמור יותר מכול, מכשירי הלייזר פולטים קרינה אלקטרומגנטית והיא אחת הסיבות השכיחות ביותר היום לסרטן בכול חלקי הגוף. במילים אחרות אחרי לפחות 8- 10 טיפולים ושעות עם הזרקת קרינה לגוף שלכם אתם מגדילים את הסיכון שלכם ללקות בסרטן בעשרות אחוזים.
5 הכי אני מרחם על המטפלים ובעיקר המטפלות. עבודה מפרכת ומסריחה של עיסוק באברי גוף , ופי טבעות אבל הכי גרוע שהמטפלים נמצאים חודשים ושנים כול יום שעות בקרינה אלקטרומגנטית ומסכנים את חייהם לטווח הקצר והארוך
כמו תמיד לצערי נשים הכי מנוצלות זו עבודה שגברים אינם רוצים ולכן רוב המטפלים הן מטפלות נשים שסופגות את הקרינה אלקטרו מגנטית למשך שנים .
הסרת שיער בלייזר הוא בלוף מסחרי מסוכן שמשחית את הגוף ומסכן אותו למחלה הכי נוראית עלי אדמות.
עדיף שעווה והכי עדיף גילוח שאין בו שום נזק וסכנה לעור ולגוף.
עוד מעט הענף המסחרי הזה יקרוס גם בגלל המכשירים הביתיים וגם בגלל השקר הגדול שאט אט נחשף. תוצאות גרועות עד אין תוצאות פלוס קרינה אלקטרומגנטית

13/07/2021 13:54

http://www.pelozen.co.il/campaign/view_campaign/siar/76184

27/06/2021 11:50
הסרת שיער     ו    דוד דוד    

ומה זה לייזר קר? ומה היעילות שלו לתווך הארוך

27/06/2021 09:50
הסרת שיער     ו    דוד דוד    

רציתי לדעת אם אני רוצה לעשות לייזר בכול הגוף האם זה יהיה לצמיתות

27/06/2021 11:44
הסרת שיער     ו    כרמית דהן כרמית דהן    

כולנו נולדים עם "בנק" של זקיקי שיער. כל אחד והבנק שלו, בהתאם לגנטיקה שלו. ה"בנק" הזה מתחיל להתעורר כתוצאה משינויים הורמונלים. אין לי דרך להרוג שורש של שיערה אם הוא עדיין לא התחיל להיות פעיל ולייצר שיער. אנחנו לא משתמשים במונח לצמיתות מישום שאין לי דרך לדעת האם כל "בנק" זקיקי השיער באותו איזור התחיל להיות פעיל או שיש כמה רדומים ואולי בהמשך יתחילו להיות פעילים ולייצר שיער. ועלים אנחנו לא יכולים לעבוד עדיין.
שורש שנמצא בזמן טיפול במצב של צמיחה מלאה, בהנחה שהמטפל מבצע טיפול יעיל ואפקטיבי, לא יצמיח שוב שיער לצמיתות.

27/06/2021 09:50
הסרת שיער     ו    דוד דוד    

רציתי לדעת אם אני רוצה לעשות לייזר בכול הגוף האם זה יהיה לצמיתות

16/06/2021 02:34

עשיתי 6 טיפולים עם מכשיר shr ועדיין לא רואה תוצאות הבנתי שזה תלוי בגוון עור שלי אני נוטה לגוון שחרחר באיזה מכשירים עדיף לי לעשות טיפול קנדלה,לומינריום,לייטשר ממה שהבנתי הם נוגעים בכל סוגי העור

25/06/2021 09:25

כפי שכבר הסברתי בעבר ישנן 2 טכנולוגיות בלבד להסרת שיער. האחת לייזר ובעלת 3 אורכי גל בספקטרום של האור האינפראדום, וה IPL המכיל בערך 300 אורכי גל בספקטרום של האינפראדום. מעבר לכך שתי הטכנולוגיות עובדות על אותו העיקרון של התבייתות קרן האור ב 3 פרמטרים: מלנין (בשערה ובעור) המוגלובין (בנימי הדם המזינים את השורש) ובמים (כל תא בגוף מכיל עד 70% מים).
לכן השאלה באיזה מכשיר לא רלוונטית.
גם אם יש לי מרצדס ואני לא יודעת לנהוג עליה לא אגיע ליעד הרצוי.
תפסיקו ללכת לפי מחירים, תפסיקו ללכת שבי אחרי מכשירים, תתחילו להתייחס יותר ברצינות לתהליך והכי חשוב בחירת המטפל/ת.

26/05/2021 01:12
איזה מכשיר עדיף?     ו    שרה שרה    

שלום,
אני בת 23, חודשיים אחרי לידה, מניקה, בהירה עם שיער כהה.
המליצו לי על הסרת שיער בלייזר עם ווקטוס או עם קנדלה. מה לדעתך יהיה יעיל לי יותר?
כמו כן- יש היום מכשירי לייזר שמותרים גם בזמן הריון?

!תודה רבה רבה על המענה

26/05/2021 12:45

רובכם מתעסקים יותר מידיי בשאלה מהו המכשיר הטוב ביותר להסרת שיער, וחבל.
כפי שהסברתי בעבר ישנן 2 טכנולוגיות להסרת שיער האחת לייזר והשניה IPL. שתי הטכנולוגיות מכילות אורכי גל בטווח של האינפרא אדום. שתי הטכנולוגיות עובדות על אותו העקרון של ספיגת קרן האור במלנין המוגלובין ומים. לכן השאלה לא איזה מכשיר אלא מי מטפל בנו ומה רמת המיומנות שיש למטפל. באבחון נכון, בקבלת לקוח מתאים. ביכולת לדייק בפרמטרים בין טיפול לטיפול, בזמני הטיפול, באבחון מצב הורמונלי ועוד ועוד. תסכימו איתי שלא משנה איזו מכונית יש לי, גם עם מרצדס וגם עם סוברו אני יכולה לעשות תאונה או חלילה לא להגיע ליעד.
לגבי מכשור והריון. מטפ]ל טוב אמור לענות לך שלא ניתן לטפל בהריון, לא כי זה חלילה מסוכן לך או לעובר, או חלילה עלול לגרום נזק, כלל וכלל לא. אנחנו לא מקבלים לקוחה בהריון משתי סיבות בלבד:
1. בהריון אנחנו לא מאוזנים הורמונלית מה שמשפיע על תוצאות הטיפול לשלילה.
2. הריון זה תשעה חודשים דינאמיים והכל יכול לקרות, ולכן כמו רוב הדברים הקיימים גם כאן לא מקבלים כדי להיות על הצד הבטוח ושלא יבואו אלינו בטענות אחכ אם ההריון לא תקין וכו, למרות שאין קשר.
בהצלחה

12/05/2021 13:20

היי שלום
ביצעתי 16 טיפולים בגב העליון ו-12 בגב התחתון. 
בגב התחתון אומנם יש תוצאות ואין הרבה צמיחה אך בגב העליון הצמיחה ממשיכה ובאופן שלא היה ככה מלפני! אמנם השיערות נהיו ממש דקות אבל מכסים את רוב הגב מה שמקודם לא היה.. השאלה האם יש טעם להמשיך??
אני מטופל במכון לייזר מוכר במכשיר וקטוס.
האמת שאותו סיפור זה גם בעורף שעשיתי 13 טיפולים בסה"כ (אך עם שנה וחצי הפסקה לאחר ה4 הראשונים). נראה שאכן קשה להיפטר מהשיער באיזורים ההורמנליים הללו. מה המלצתך? האם לעבור ל IPL? או אולי להחליף מכשיר? למרות שהוקטוס הבנתי שיותר חזק מהסופראנו שמתאים לטיפולים הראשונים יותר (לטענתם)

13/05/2021 10:27
העדר תוצאות     ו    כרמית דהן כרמית דהן    

ראשית אין קשר למכשיר ולהעדר / תוצאות. גם הלייזר וגם הIPL עובדים על אותו עיקרון, רק "הנהיגה" קצת שונה.
לגביך ... לא יודעת בן כמה אתה, מה המוצא שלך ומתי התחילו לצמוח לראשונה השיערות מהאזורים המדוברים. כל זה חשוב על מנת להעריך את התקדמות הטיפולים. אנחנו נולדים עם "בנק" של זקיקי שיער, כל אחד והבנק שלו לפי הגניטיקה שלו. "הבנק" הז אינו פעיל מהרגע שנולדנו ,אלא מתחיל להיות פעיל ולייצר שיער כתוצאה משינוי הורמונלי, כמו גיל ההתבגרות גיל המעבר הריונות ועוד. במידה והתחלת את הטיפולים מוקדם מידיי, אזי היו לך "בבנק הזקיקים" הרבה שעדיין לא התחילו להיות פעילים ולייצר שיער וכתוצאה מהטיפולים וגם מהמשך השינוי ההורמונלי בגוף אותם זקיקים התחילו להיות פעילים ולייצר שיער. וזו הסיבה מדוע יש לך עכשיו יותר באותו אזור.
במקביל יתכן והטיפול שנעשה לך לא הותאם נכון מה שגרם לשיער להמשיך לצמוח דק יותר ופלומתי. וזה קורה כאשר הפרמטרים "בטוחים" מידיי, זהירים מידיי או שהמרווח בין הטיפולים לא היה נכון. לצערי אין אינסוף טיפולים. במידה והשער נהפך לפלומתי כבר לא ניתן לטפל בו. צריכה לראות את השיער שנשאר לך באותו איזור וכן לשאול שאלות נוספות על מנת לתת לך תשובה מדוייקת באם ניתן להמשיך לטפל בך או לא. מוזמן ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות.
052-2806849 בהצלחה 

24/03/2021 00:33

שלום :) אני עוברת טיפולי הסרת שיער במפשעות ופס ישבן במשך כבר כמה שנים (עם מרווחים גדולים בין הטיפולים, כרגע רק לתחזוק). שמתי לב שהאזורים הנ"ל הפכו ממש כהים, אני מניחה שזה כתוצאה מהלייזר, בהתחלה חשבתי שזה רק לאחר טיפול, אבל עבר הרבה זמן מהטיפול האחרון והעור מאוד כהה ובעל גוון אפרפר. האם זה שכיח? אשמח להמלצות מה ניתן לעשות?

12/04/2021 01:51

שלום לך כרמית דהן

ראשית תודה לך על כל האתר המושקע ועל המאמץ וטהעזרה שאת מגישה לכולן.

ולעצם העניין, יש לי נשירת שיער ואני רוצה לטפל בזה, אבל אני חוששת שהטיפול בזה יצמיח לי שיער במקומות שאני לא רוצה שהשיער יגדל.

מה עושים? האם יש לך פיתרון לזה?

או/ו אם תוכלי לעזור לי יותר, אני רוצה לקנות את המוצר הספציפי הזה לנשירת שיער: http://www.vitamin.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=522592, ואני חוששת ממה שכתבתי לי שזה יצמיח לי שיערות בכל חלקי הגוף ולא רק בראש.

מה עושים? ואיך פותרים את הבעיה הזו?

26/04/2021 10:29
נשירת שיער     ו    כרמית דהן כרמית דהן    

אין לי ידע לגבי הבטחות למיניהם בנושא נשירת שיער וצמיחתו.
מה שכן אני יכולה להגיד לך זה:
אנחנו נולדים עם "בנק" של זקיקי שיער. כל אחד והבנק שלו בהתאם לגנטיקה שלו. אנחנו לא מייצרים עוד בנק של זקיקי שיער במהלך חיינו. מה שקיבלנו בירושה זה מה שיש לנו בבנק.
הוא אינו פעיל כולו מרגע שנולדנו אלה מתחיל להיות פעיל בזמנים שונים בעקבות שינוי הורמולני כלשהו כמו גיל ההתבגרות, גיל המעבר, הריונות לידות פגיעה בבלוטת התריס ועוד.

19/03/2021 16:59

האם השיער במקום שבו עשיתי לייזר אמור לנשור ואם כן תוך כמה זמן?

29/11/2020 09:18

שלום אני לוקחת אנטיביוטיקה לאקנה בפנים (שם אני לא עושה את הלייזר רק בגוף) KLARIDEX 250 מג לשבוע ימים סיימתי היום וביום שלישי יש לי טיפול לייזר אני יכולה לעשות לייזר תודה רבה

07/03/2021 10:04

לאחר נטילת אנטיביוטיקה 
במיוחד כזו שמונעת ממך להיחשף לשמש
מומלץ לחכות כחצי שנה לפני טיפול הסרת שיער

04/03/2021 22:04
שעווה למיקרוגל     ו    רינת רינת    

האם אפשר להוריד גבות בעדינות בשעווה למיקרוגל שמיועדת לרגליים? השאלה שלי האם זה יכול לגרום נזק לאזור הגבות? אני יודעת שיש רצועות עם שעווה מוכנות לאיזור הפנים. אך רוצה להשתמש בשעווה רגילה למיקרוגל.

07/03/2021 10:02

לוודא שהשעווה לא חמה מדי.
מומלץ לעצב את הגבה בעזרת מטוש.

04/03/2021 22:03
שעווה למיקרוגל     ו    רינת רינת    

האם אפשר להוריד גבות בעדינות בשעווה למיקרוגל שמיועדת לרגליים? השאלה שלי האם זה יכול לגרום נזק לאזור הגבות? אני יודעת שיש רצועות עם שעווה מוכנות לאיזור הפנים. אך רוצה להשתמש בשעווה רגילה למיקרוגל.

21/02/2021 17:31

היי,

לפני כמה שנים מכרו לי כמות טיפולים סופית של IPL בגב וכתפיים, וחזה, המצב לא היה גרוע אבל עם הטיפולים רק החמיר - השיער נהיה יותר עבה, ורק גדל. לאחר הרבה צעקות קיבלתי כמות טיפולים בלתי מוגבלת אבל המצב לא השתפר והפסקתי כי דאגתי מקרינה לעור. מאז אני מגלח פעם בשבוע. 

מה מומלץ לעשות ? שמעתי ש IPL בכלל לא מתאים לאזורים כאלה ורק מחמיר את הבעיה כמו שקרתה לי, חבל שאת המחקר המעמיק לא עשיתי לפני. 

22/02/2021 22:29
דיוויד היקר     ו    כרמית דהן כרמית דהן    

לא ציינת באיזה גיל התחלת את הטיפולים באזור וכמה שנים עברו מיום התחלת הצמיחה באזורים האלו ובין התחלת הטיפולים. אנחנו נולדים עם בנק של זקיקי שיער והוא מתחיל להיות פעיל בגוף בזמנים שונים בהתאם לשינויים ההורמונלים. במידה ומתחילים מוקדם מידיי אז רוב בנק הזקיקים לא התחיל עדיין להיות פעיל ולייצר שיער וכתוצאה מהטיפולים העירו את הבנק הזה והוא התחיל להיות פעיל ולהצמיח שיער. מטפלת טובה ומקצועית יכולה לגאול אותך מהשיער באזור הרצוי כמובן בהתאם לייעוץ ולאבחון נכון במכון. מוזמן לבוא לייעוץ אצלי במכון או שאפנה אותך למכון טוב קרוב למגוריך

24/02/2021 11:26
התחלתי בגיל 30     ו    דיוויד דיוויד    

היי, התחלתי בגיל 31 עם טיפול IPL, ועשיתי טיפולים עד גיל 33 ומשראיתי שזה לא עוזר הפסקתי כי פחדתי לחשיפה לעור של קרינה, בלי שזה מועיל לי. כעת אני בן 39. גר באזור פתח תקווה.

איזה טיפולים כן יעילים לאזור גב וכתפיים, אם IPL רק מחמיר את המצב ?

24/02/2021 13:25

אין סכנה בשתי הטכנולוגיות לפגיעה בעור . העדר התוצאות, בהנחה שגוון העור וגוון השערה שלך מתאימים לטיפול, נובע מטיפול לא מקצועי ולא מהטכנולוגיה.
הקליניקה שלי בכפר סבא. אשמח להזמין אותך לייעוץ בחינם על מנת שאוכל להעריך את המצב יותר טוב.
0522806849 כרמית. 

21/02/2021 20:58

לפני כמה חודשים עשיתי טיפול 1 להסרת שיער בלייזר בפס ישבן ואח"כ החלטתי שאני לא רוצה לעשות שם יותר. כיום, לאחר 4 חודשים מאותו הטיפול, השיער גדל והתחיל להציק מאוד. אשמח לדעת מה מומלץ לעשות בעניין. אציין שאני מעדיפה שיהיה לי שיער באזור זה ומתלבטת אם כדאי לעשות כמה טיפולים בודדים כדי לדלל את כמות ועובי השיער או לחכות עוד כמה חודשים ולראות אם השיער ממשיך להציק או שלא ובהתאם לכך להחליט מה לעשות.

23/01/2021 20:45
הסרת שיער בלייזר     ו    עמיר עמיר    

אני מעוניין להסיר שיער בלייזר מהגוף. 
העניין שבגלל הקורונה אני כל הזמן דוחה את זה.
זה מאוד חשוב לי שהטיפולים יושלמו עד הקיץ, רציתי לדעת מתי מומלץ להתחיל וכמה זמן זה בערך אמור לארוך?

07/02/2021 14:17

התהליך לוקח בממוצע 3 שנים ככה שלהתחיל אם בקיץ או בחורף אין משמעות.

05/02/2021 23:22

שלום בן 33, לפני כ-8 שנים עשיתי הסרת שיער בחזה ובטן ב-Ipl בכללית אסתטיקה, 13 טיפולים ויצא מעולה. יש עדיין כמות מסויימת ואיזורים מסויימים שגודל בהם. האם ניתן לטפל שוב או בדרך שונה ויעילה יותר? תודה!

07/02/2021 14:15
טיפול משלים     ו    כרמית דהן כרמית דהן    

התשובה לשאלתך מורכבת. יש לבדוק מתי צמח האם זו צמיחה חדשה או שאריות של הסדרה מה שנשאר מה עובי השערה והצבע ועוד על מנת לתת תשובה מדוייקת יש לבוא לייעוץ

06/02/2021 16:09
איך לבחור מכשיר ipl?     ו    נוי נוי    

היי שמי נוי, מעוניינת לקנות מכשיר IPL מהארץ / אמאזון, יש יותר מידי אופציות והפרשי מחירים גדולים להצעות מגוונות רציתי לקבל את עצתכן איך לבחור לי מכשיר שיהיה מתאים לשימוש בכל מיני מקומות בגוף ושיהיה בעל אורך חיים מספק תודה ;)


   123456הבא »   

Copyright © 2021 yourhair.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הסרת שיער מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסרת שיער
מעוניינים בהסרת שיער ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות מהמומחים בתחום
אנחנו עובדים עם מכוני הסרת שיער אמינים ומומלצים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!