yourhair.co.il

הכירו את כרמית דהן מנהלת הפורום שלנו

הכירו את כרמית דהן מנהלת הפורום שלנו בואו להכיר את כרמית דהן מנהלת הפורום שלנו כרמית דהן הינה בעלת 15 שנות ניסיון בתחום הסרת השיער ובבעלותה מכון קוסמטיקה ברעננה. בנוסף לעיסוקיה, כרמית הינה מרצה בכירה בתחום הסרות השיער וטיפולי הקוסמטיקה.                            ..


שימור שיער – נלחמים בגבורה עם הנשירה

שימור שיער – נלחמים בגבורה עם הנשירה התקרחות מהווה את נחלתם של גברים רבים - זה מתחיל בדרך כלל בכמות שערות גדולה מהרגיל אשר נשארת על המברשת ובהמשך, זה יכול להגיע לערימות שיער מכובדות המתגלות מדי בוקר על הכר – אין ספק שעבור מי שממש קשור לשיער שלו, המשך התהליך ברוב המקרים לא צפוי להיות אופטימי  ופתאום צמד המילים "הלוואה..


חמשת ההבדלים בין הסרת שיער בלייזר להסרת שיער באפילציה

חמשת ההבדלים בין הסרת שיער בלייזר להסרת שיער באפילציה רובנו לא חיים בשלום עם שיער הגוף שלנו ונאבקים בו בכל דרך אפשרית, לשמחת כולנו, בשנים האחרונות השיטות להסרת שיער התפתחו והשתדרגו. כך שאם בעבר, היינו מבצעים מרדפים אחרי כל שיערה סוררת באמצעות שעווה חמה או סכין גילוח ומגלים למחרת שאותה שיערה מבצבצת לה שוב. כיום, ישנן מגוון רחב של שיטות מתקדמות אשר..


הסרת שיער בשיטת IPL – להפטר מהשיער במהירות ובזול

הסרת שיער בשיטת IPL – להפטר מהשיער במהירות ובזול הסרת שיער בשיטת IPL הינה שיטה מעולה להסרת שיער לצמיתות מהגוף או מהפנים וכל זאת ללא כאבים ובעלות נמוכה יותר משאר השיטות הקיימות   הסרת שיער בשיטת IPL (Intense Pulsed Light) קיימת זה מספר עשורי שנים ובטכנולוגיה דומה לזו עושים שימוש בהליך הסרת שיער בלייזר במרכז ושאר המכונים בארץ. ישנן שיטות הסרת..


מכשירי הסרת שיער - החדשות האחרונות והחמות בתחום

מכשירי הסרת שיער - החדשות האחרונות והחמות בתחום מגוון מכשירי הסרת שיער מאפשר עור חלק ונעים בכל עת ובקלות בשימוש במכשירים ביתיים והן דרך מרפאות בשימוש מכשירים מקצועיים להסרת שיער   הסרת שיער בישראל הינו תחום פופולארי ונגיש מאוד לכל אדם אשר מעוניין לבצע הסרת שיער בכל מקום בגוף וזאת ניתן לעשות דרך מכשירי הסרת שיער ביתיים או דרך מרפאות..


הסרת שיער בידיים – מסירים כל שערה

הסרת שיער בידיים – מסירים כל שערה עם מגוון שיטות שונות ניתן להסיר שיער מהידיים בקלות, במהירות ולקבל מענה יעיל הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך   אנשים אשר סובלים מתופעת שיעור יתר ייפנו לקבלת טיפול של הסרת שיער וזה כולל הסרת שיער בידיים במגוון של דרכים בעזרת מכשירים ואביזרים ביתיים או דרך מכונים מקצועיים בתחום. מדובר בתופעה מאוד..


מבצעי הסרת שיער – כל המבצעים החמים 2019

מבצעי הסרת שיער – כל המבצעים החמים 2019 בזכות ההתפתחות הטכנולוגית הסרת שיער הינה מהירה, קלה ואשר אחריה נהנים מעור חלק. עם המבצעים החמים לפניכם אין כל סיבה לדחות זאת   הסרת שיער נעשית היום לרוב בעזרת לייזר שכן מדובר בשיטה יעילה המחזיקה מעמד לזמן ארוך והתוצאות נראות כבר מהטיפול הראשון. הטיפול הינו מאוד מהיר ואפילו תוך 20 דקות ניתן..


הסרת שיער בחוט - הדרך המהירה והקלה להסרה פשוטה

ישנה דרך קלה, פשוטה ונוחה להסרת שיער מבלי לצאת מהבית ומבלי ללכת למכון אשר ידרוש ממכם כסף רב – הסרת שיער בחוט הינה קלה, פשוטה, מהירה מאוד וכל אחת יכולה להתמקצע בה אם תבצעו חיפוש באינטרנט אודות הסרת שיער מרבית התוצאות יהיו אודות הסרת שיער בלייזר אך זו שיטה שדורשת זמן ואמצעים..


הסרת שיער - איך תעדיפו את הסרת השיער שלכם?

מי לא זוכר את אותו פרק קומי ב'חברים', שבו מוניקה רכשה מערוץ הקניות רצועות שעווה שהבטיחו הסרה ללא כאבים. מה שמוניקה ופיבי גילו על עורן (תרתי משמע) הוא שההסרה כזו כואבת ועוד איך. למרבה המזל, תחום הסרת השיער עבר כברת דרך משמעותית מאז שנות ה-90' וכיום ניתן למצוא שיטות אלטרנטיביות כואבות..


הסרת שיער - היזהרו מפרסומות

בעבר מכוני יופי רבים נהגו להבטיח הסרת שיער לצמיתות באמצעות טיפולי לייזר. בעקבות תקנות חדשות של משרד הבריאות ובשל הקושי המשפטי לבחון מהו שיער המוסר לצמיתות, מכוני היופי קיבלו הנחיה שלא לצאת בהבטחות מסוג זה החלום על עור נקי משיערות הפך עבור רבים לסיוט כשהם מצאו עצמם מצולקים בצורה שלא ניתנת לריפוי..


טיפול הסרת שיער והעור - מסירים שיער ושומרים על העור

טיפול הסרת שיער בלייזר או בשעווה אמנם מתירים את העור חלק למראה ובתחושה, אך גם עשויים לגרום לו להיות רגיש ואדמומי מהרגיל, מה שעשוי להבהיל לקוחות מסויימים. עם זאת, מדובר בתופעת לוואי רגילה וניתן להתמודד עמה בקלות הפחד מתופעות אלו נובע בעיקר מחוסר ידע ומהעובדה כי לא כל מכוני היופי ולא כל אריזות..


הסרת שיער פנים - כל השיטות לפנים חלקות

שיער פנים אצל נשים לא גדל רק בגלל גנטיקה, אלא גם בגלל שינויים הורמונליים שעשויים להביא לצמיחה מחוזקת בבת אחת. בניגוד למיתוסים, שיטות החדשות להסרת שיער גוף מתאימות גם לשיער הפנים     כולנו רוצות עור פנים חלק ונקי משיער לחלוטין. אך לא כולנו התרברכנו בזה גנטית. לשם כך עשינו סדר..


הסרת שיער בשעווה - כואב אבל פחות?

מעל 90% מהנשים בישראל מסירות שיער מחלקים שונים בגוף. אחת השיטות הפופולריות ביותר, למרות הכאבים, היא הסרת שיער בשעווה   כבר מאות שנים שנשים מחפשות דרכים יצירתיות יותר וכואבות פחות להסיר שיער מחלקי הגוף השונים. ככל שמתפתחת הטכנולוגיה השיטות הולכות ומתרבות, ועדיין, שעווה היא אחת השיטות..


מכשירי הסרת שיער ביתיים - בכל מקום, בכל שעה

מכשירי הסרת שיער ביתיים - בכל מקום, בכל שעה אל מול מכוני הסרת שיער שמציעים טיפולי לייזר מהירים, עומדים מכשירים שונים להסרת שיער באופן עצמאי. מעת לעת נציג בפניכם שורה של מכשירים כאלה מכשירי הסרת שיער אמורים לספק אלטרנטיבה נגישה, נוחה ולרוב גם זולה יותר לטיפולים קוסמטיים מקצועיים. כמובן שגם כאן, ממש כמו במכוני..


הסרת שיער - מה שלא מספרים לנו

הסרת שיער - מה שלא מספרים לנו מכוני הסרת שיער דואגים לספרעל הצלחות גדולות, אך שוכחים לציין שלא מעט טיפולי הסרת שיער מגיעים לדיונים בבית משפט, עקב מקרים של רשלנות אל מול הפרסומים הנרחבים של מכוני הסרת שיער על טיפולים איכותיים והבטחות שונות להסרת שיער לצמיתות, עומדים לא מעט מצבים הפוכים, בהם נאלצו המטופלים להתמודד עם מקרי..


עקרונות טיפול הסרת שיער SHR

עקרונות טיפול הסרת שיער SHR כול מה שאנחנו רוצים, כאשר אנחנו ניגשים לטיפול הסרת שיער, זה טיפול לא כואב, מהיר שנותן תוצאות טובות. טיפול SHR הוא התשובה המושלמת עבורנו   כאשר בוחנים את ההתקדמות בעולם של הסרת שיער, בוחנים אותה על פי שלוש פרמטרים עיקריים: בטיחות, מהירות, ותוצאה. כיום רוב המומחים ממליצים על הסרת שיער..


הסרת שיער לגברים - להיראות כמו בפרסומות

הסרת שיער לגברים - להיראות כמו בפרסומות מה שפעם נחשב ליופי גברי, נחשב בעיניי רבים (ורבות) כדבר שרצוי להסתירו, אם אפשר להסירו , עדיף. גברים, הסרת שיער זה בשבילכם אתה כבר רגיל למבטים האלו ברגע שאתה מוריד חולצה מביטים על החזה ועל הגב שלך שותקים או מסיטים מבט. אתה יודע שאתה שעיר, מה לעשות? ככה נולדת הרי לא עשית זאת בכוונה אז למה..


הסרת שיער בלייזר - כללי בטיחות

הסרת שיער בלייזר - כללי בטיחות טיפול הסרת שיער בלייזר, דורש כללי בטיחות, הן מהמכון והן מהמטופל.  למתעניינים, הנה מדריך קצר בנושא טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להיות מאוד אפקטיבי וכרוך במינימום כאב וסיכונים למיניהם, כל עוד לפני שמתחילים את הסרת השיער בודקים מספר דברים ומקבלים חוות דעת מקצועית על מידת ההתאמה של אותו..


הסרת שיער - מחירון

הסרת שיער - מחירון בזמן שיותר ויותר אנשים פונים אל מכוני הסרת שיער, מה הפלא שמחירי הטיפולים רק עולים? מסירי השיער חסרי הניסיון, המחירון הזה בשבילכם אף אחת לא נהנית לגלח רגליים באמצעות סכין גילוח ולקוות שבעת צמיחת השיער הבאה לא יופיעו לה פצעונים על העור, אף אחת לא אוהבת לבדוק כל כמה זמן את בית השחי שלה, בשביל..


הסרת שיער- המדריך השלם

הסרת שיער- המדריך השלם הפרסומות מספרות לנו על הסרת שיער באופן מלא, באופן זמני, לצמיתות, מה זה אומר בעצם? בזמנים שלנו בהם לאסתטיקה ולמראה החיצוני יש חשיבות גדולה, אנשים שסובלים משעירות יתר ולא מטפלים בה נחשבים למעין "חוצונים". זאת מעבר לעובדה, שבימים החמים והלחים בארצנו, שעירות יתר יכולה להפריע ואף להפוך..


Copyright © 2021 yourhair.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הסרת שיער מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסרת שיער
מעוניינים בהסרת שיער ? השאירו פרטים ותקבלו הצעות מהמומחים בתחום
אנחנו עובדים עם מכוני הסרת שיער אמינים ומומלצים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!